Rejsy statkami spacerowymi


Żegluga Mazurska największy armator na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich


Statek Tałty

Posiadamy 10 statków wycieczkowych. Nasza firma istnieje od ponad 50 lat, możemy więc się pochwalić ogromnym doświadczeniem w zakresie obsługi pasażerów. 
Współpracujemy z wieloma biurami turystycznymi zarówno w kraju jak i za granicą. Z każdym kolejnym rokiem przybywa nowych firm, które nawiązują z nami współpracę w zakresie organizacji rejsów wycieczkowych. Aktualnie współpracujemy z biurami turystycznymi w 12 krajach


Jakość naszych usług jest na wysokim poziomie, ale wciąż trwają prace nad uatrakcyjnieniem oferty. Posiadamy przystanie w Giżycku, Rucianem - Nida, Mikołajkach i Węgorzewie, w związku z czym trasy rejsów przebiegają na szlakach w obrębie tych miejscowości. 

Statek Niegocin Oferujemy rejsy całodzienne jak również rejsy spacerowe od 1 do 3,5 godzinnych.
Na statku można zorganizować bankiet, konferencję, spotkania okolicznościowe, przyjęcia weselne, dancingi przy muzyce mechanicznej lub zespole muzycznym. 
Polecamy ponadto rejsy kameralne 10, 20 - osobowe statkami wg programów do uzgodnienia. Grupom wycieczkowym, na wcześniejsze zamówienia podajemy śniadania, obiady i kolacje. Jednocześnie jako nowoczesna i elastyczna firma staramy się dostosować do potrzeb klientów.

Rejs statkiem umożliwia podziwianie niepowtarzalnych uroków Krainy Wielkich Jezior Mazurskich z całym bogactwem świata zwierzęcego i roślinnego.

Z pokładu statku w niezwykłej scenerii i bezpośredniej bliskości otaczającego bogactwa środowiska wodnego można upajać się urzekającymi krajobrazami malowniczych jezior mazurskich. Statek Bełdany

Każdy więc, kto znajdzie się w północno - wschodniej Polsce nie powinien odmówić sobie przyjemności skorzystania z rejsu statkiem Żeglugi Mazurskiej. Bogata flora i fauna nadaje tym terenom niepowtarzalny i unikatowy charakter regionu turystyki i wypoczynku w skali całej Europy.

 

PORT RYDZEWO [odległość 5 km]

 

"ŻEGLUGA MAZURSKA" Spółka z o.o.11-500 GIŻYCKO
Aleja Wojska Polskiego 8

Tel. ( 087 ) 428 53 32
fax. ( 087 ) 428 30 50

e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

OFERTY SPECJALNE

Wycieczka po gościńcu